GRAND PRIX POLSKI W TENISIE STOŁOWYM
05.10.2023

I Turniej Grand Prix Polski w tenisie stołowym osób niepełnosprawnych w Pleszewie za nami... 10 osobowa reprezentacja Start Zielona Góra wykonała swoje zadanie, paraolimpijczycy dominowali. Zwycięzcami w klasach startowych zbyli: Tomek Jakimczuk (kl.1-2) Piotr Grudzień(kl. Igor Misztal(kl.10). Na drugim miejscu uplasowała się Magda Sutkowska-Pawłasek w połączonych klasach 8-10. Trzecie miejsce na podium zajął Hubert Morusiewicz w klasie 10 tej. Bardzo dobrze zaprezentował się nasz nowy zawodnik, 10 letni Tobiasz Główczyk w klasie 8 mej. Niewiele brakowało, aby zakwalifikował się do walki o miejsca na podium, wygrał turniej pocieszenia i sprawił wielką niespodziankę i podziw, wygrywając z zawodnikami, o wiele starszymi... Wiążemy z Nim wielkie nadzieje na przyszłość i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Na miejscach za podium uplasowali się pozostali nasi zawodnicy: Jan Chełmicki (kl.7), Jacek Wawer(kl., Tomasz Żental (kl.8, Piotr Niemiec (kl.9). Gratulujemy i dziękujemy. Powodzenia w następnych turniejach...